RATO
RATOPHONE dla firm
RATOPHONE dla klientów indywidualnych
RATOSTONE
RatoStone

FIRMA
Firma Rato powstała w 2000 roku. Od początku działalności byliśmy Partnerem PTK Centertel i zajmowaliśmy się sprzedażą usług Idea. Gdy 19 września 2005 roku Idea połączyła się z Orange rozszerzyliśmy naszą ofertę – dziś składają się na nią usługi sieci Orange i produkty TP S.A.
Nasze doświadczenie w budowaniu sieci dystrybucji w systemie partnerskim zostało docenione przez firmę Interstone Sp. z o.o. W listopadzie 2008 r. powierzyła nam ona budowę działu handlowego swojej firmy w Polsce zachodniej. Braliśmy już również udział w targach branżowych we Wrocławiu i Poznaniu.

 

SIEĆ
Posiadamy 13 Salonów Orange oraz sieć Konsultantów Klientów Biznesowych (KKB), sprzedających usługi bezpośrednio w siedzibie przedsiębiorców.
Nieustannie rozwijamy się i dążymy do zwiększenia naszego udziału w rynku.
W roku 2008 powiększyliśmy sieć Konsultantów Klientów Biznesowych o ponad 50%. Regularnie otwieramy także nowe Salony Orange - naszym najnowszym punktem jest Salon w Sławie.
Do dziś objęliśmy opieką przedstawicieli handlowych Interstone na województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie.

 

KADRA
Posiadamy profesjonalną kadrę, współpracującą z nami od lat. Wysoko cenimy doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów. Staramy się, by w firmie panowała atmosfera wzajemnego zaufania i budujemy przyjazne stosunki między pracownikami, kontrahentami i zarządem.

 

CEL
W Rato cenimy długotrwałe relacje z klientami. Naszym celem jest wspieranie ich w podnoszeniu efektywności i zwiększaniu konkurencyjności. Pragniemy współtworzyć sukcesy naszych klientów oraz skutecznie wspomagać ich rozwój.